Bizim için ne dediler?

Aylin Taşkıner - Bersay İletişim Grubu

"Bersay İletişim Grubu olarak, hizmet verdiğimiz kurumların farklı paydaşları nezdindeki itibar algılarını ölçmek üzere ERA ile uzun yıllardır iş birliği yapıyoruz. ERA’nın başarılı bir metodolojiye dayanan, uzman bir kadroyla sahada büyük bir titizlikle yürüttükleri araştırmalarının sonuçları ve bu sonuçlara dayandırdıkları detaylı analizleri, müşterilerimizin iletişim stratejilerini belirlerken ve yol haritalarını oluştururken bizlere rehberlik eden çok değerli iç görüler sunuyor."

Berrin Atalan - ESBAŞ

"Mükemmellik yolunda attığımız adımlarda, paydaşlarımızın algılarını ölçmekte ve yorumlamakta bize destek oldu ERA.

ERA deyince aklınıza ne geliyor diye sorulsa: Güleryüz, profesyonellik, çeviklik derim."

Duygu Yılmaz Hancılar - Er-Bakır

"Şirketinizin vizyonu doğrultusunda ve sürekli iyileştirme mantığıyla odak konunuzla ilgili mevcut durumun fotoğrafını çekmek, yol haritası çıkarmak ve piyasadaki deneyimlerden yararlanmak için profesyonel bir destek almak istiyorsunuz. Deneyimli, ilklere imza atmış, çözüm odaklı, rehber, birbirini tamamlayan, güler yüzlü ve pozitif enerjiye sahip bir ekiple iş ortaklığı yapmak istiyorsunuz. Böyle bir iş ortağı bulabilir miyim, zor olacak diye düşünüp araştırırken, bu sayfayı buldunuz ve şu an bu satırları okuyorsunuz. Şu andan itibaren araştırmanıza son verebilirsiniz. Çünkü “O” ekibi buldunuz! 

ERA, kendi bütünlüğünü bulmuş ve kanıtlamış bir adrestir! Pusulanızın ayarlarını değiştirmekten sıkıldıysanız, bu eziyete bir son vermeye ne dersiniz?"

Elif Aydar - MPR 

"Doğru ve sonuç odaklı bir iletişim stratejisi kurmadan önce elimizde o marka/ kurum/ kişi ile ilgili somut veriler olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple de başta itibar olmak üzere marka ile ilgili yapılmış tüm araştırmaları çok önemsiyoruz. ERA ise, yıllardır bu anlamda, özellikle de PR sektöründe, gerçekleştirdiği itibar araştırmaları ile bize her zaman sağlam bir zemin sunuyor. ERA ile işbirliğimiz sayesinde, bugüne kadar başarılı, ölçülebilir ve iş hedeflerine hizmet eden birçok strateji ve proje gerçekleştirdik."

Elif Sözer Dumlu - Evyap

"Hizmet sektörünün hemen hemen tüm alanlarında öncelikli ve esas olan müşteriyi doğru anlamaktır. Ancak “Araştırma” gibi pek çok konuya ışık tutacak, baz oluşturacak bir çalışmada, müşterinin ihtiyacını iyi analiz etmek, doğru yol ve yöntemi önermek, hızlı ve güvenilir sonuçları elde ederek bu sonuçları karşı tarafa doğru aktarabilmek diğer hizmet alanlarından daha kritik olabiliyor. Doğru yapılmayan bir araştırmanın üzerine inşa edilen herhangi bir stratejinin de doğru olması mümkün olamıyor.
ERA hem müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlama, hem en doğru araştırma modelini önerme, hem de araştırma sonrasında yaptığı çalıştaylarla stratejik yol haritasına katkı sağlama konularında gerçek bir iş ortağı olmayı başarıyor. Yaptığı işi iyi bilen ve daha da önemlisi işini severek yapan bir ekiple çalışmak da ayrı bir rahatlık ve keyif. 
Teşekkürler ERA…"

Evrim Şirin - FİBA Commercial Properties

"ERA; müşteri ve çözüm odaklı olup, bunu yatırımcısı olduğumuz ve yönettiğimiz AVM’lerdeki çalışmalarda iş kalitesiyle destekleyen başarılı bir çözüm ortağımızdır."

Göknur Acar ErbakışBersay İletişim Grubu 

"Uzun yıllardır farklı sektörlerden birçok müşterimiz için dirsek dirseğe çalıştığımız ERA, iletişim stratejilerimizi belirlerken modern araştırma yöntemleri ile doğru ve güvenilir tespitleri sayesinde yolumuza ışık tutuyor.
Ölçemediğimiz şeyi yönetemeyeceğimiz gerçeği ile iletişim danışmanları olarak bizler, kurumların iletişim süreçlerini yönetmeye talip olduğumuz sürece ERA’nın yanı başımızda olduğunu bilmenin gönül rahatlığını hep yaşayacağız."

Mine Türkün - Senior Consultant, Corporate Communication, Freelance

"Sahada yapılan araştırmaların sonucuna göre belirlenen stratejiler her zaman başarıya ulaşıyor. ERA Ekibi de saha ve sahadan elde edilen verilerin analizi, en önemlisi de iyileştirme alanlarının size sunulması konusunda oldukça deneyimli ve uzman bir kadroya sahip. Araştırma konusunda kendinize yol arkadaşı arıyorsanız ERA ile çalışmanızı tavsiye ederim. Yıllardır kendilerinin analizleri ile oluşturduğum stratejiler hep başarıya ulaştı, ulaşmaya da devam ediyor."

Pelin Özkan - Kapital 

"MediaCat ve Brand Week takımları olarak ERA ekibi ile bir DNA uyumumuz var. Uzun yıllardır herhangi bir çıkar ya da kazanç ilişkisine dayanmayan bir yolculuk yapıyoruz. Biz onlara çok güveniyoruz. Onlar bize. Biliyorum ki bu ekibe teslim ettiğim bir işi asla takip etmem gerekmeyecek. Onlar gereğini yapacak.
Zaman zaman MediaCat için araştırmalar yapıyoruz. Ancak en önemli işbirliğimiz Brand Week’te oluyor. Bu yıl oldukça yüksek bir memnuniyet ve heyecanla ayrılan katılımcılarımız bilmelidir ki, bu başarıda ERA ekibinin çok payı var. Onlar araştırma ve raporlarıyla bize ışık tutuyor. O ışıkla iyi olduğumuz bir şeyi daha da iyileştirerek ve her defasında kendimiz bile şaşırarak yolculuğumuzu tamamlıyoruz. O yılki yolculuk biter bitmez de bir sonraki yıl için yeni bir enerji yaratmak için tekrar bir araya geliyoruz. 

Birlikte nice yolculuklara ERA ekibi. 2020 en güzel yılınız olsun."

Serap Sönmez Gündem - ESBAŞ

"ESBAŞ olarak bizler için müşteri geribildirimlerinin sağlıklı şekilde alınıyor, anlamlı veri setleri haline getiriliyor olması büyük önem taşıyor. İyileştirme alanlarımızı doğu şekilde belirleyebilmemiz ve doğru aksiyonları alabilmemiz için titizlikle üzerinde durduğumuz bu süreçte, uzun süreli çözüm ortağımız olan ERA Research’e destekleri için teşekkürlerimizi sunarız."

Sertaç Barlas - Abbott

"ERA ile 3-4 yıldır benim de olduğum gruplarda çalışma şansımız oldu. Müşterinin ne istediğini anlayıp süreçlerde geliştiren ve kendi tecrübesini de dahil ederek sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bir ekipsiniz. Disiplinli ve kaliteli işler ile de diğer firmalardan ayrışıyor. En önemli konulardan biri de zaman planına uyum."